KONST / Litografier / Färglitografi 16197130
nr 1619 7130
Färglitografi
Karta, Frankrike, färglitografi, yttermått inklusive ram: 52x66 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
måndag 13 maj 2024
kl 20:55:11
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor